Слухати

На Харківщині підробляли довідки переселенців, — СБУ

11 лютого 2016 - 16:24
На Харківщині СБУ спільно з Національною поліцією викрила службове підроблення документів для одержання державної соціальної допомоги на ім’я вимушених переселенців з району проведення АТО
На Харківщині підробляли довідки переселенців, — СБУ / Новини на Громадському радіо

Підробленням документів займались працівники Куп’янської міської ради Харківської області. Протягом кількох місяців вони засвідчували у довідках місце проживання переселенців на території міста, хоча останні фактично там не жили, повідомляє прес-центр СБУ.

Фіктивні документи ставали підставою для оформлення довідок про перебування на обліку внутрішньо переміщених осіб та виплати їм грошової соціальної допомоги з державного бюджету.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

В той же час на Луганщині близько трьох тисяч людей позбавились статусу переселенця. Про це заявила директор Департаменту соціального захисту населення обласної військово-цивільної адміністрації Елеонора Поліщук. Вона наголосила, що люди втратили статус, через те, що фактично не проживали за місцем, вказаним у довідці. 

Вона нагадала, що зараз норма, яка дозволяла перевіряти чи проживає насправді людина за вказаною адресою, скасована.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+