Слухати

У Дніпропетровську ліквідують МАФи / Новини на Громадському радіо

У Дніпропетровську ліквідують МАФи

11 лютого 2016 - 13:27
Зранку прибрали перші три кіоски на центральному проспекті міста

Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо» з Дніпропетровська.

Споруди на Карла Маркса, 21 — перші зі списку із 57 МАФів під демонтаж, оприлюднених на сайті міськради. Дані споруди не отримали приписи. Наступні локації демонтажу — вокзал та вул. Глінки, 11.

«Ваш час на демонтаж вже вийшов. Тому демонтуйте власними силами», — звернувся до власників МАФів в.о. директора Департаменту споживчого ринку та сфери послуг Дніпропетровської міськради Дмитро Терентьєв.

За його словами, ліквідовані МАФи будуть зберігатися на штрафмайданчику. Забрати ці споруди власники зможуть після того, як оплатять послуги демонтажу, зберігання, а також покажуть документи на право власності.

u_dnipropetrovsku_likviduyut_mafy_0.png

У Дніпропетровську ліквідують МАФи / «Громадське радіо»
У Дніпропетровську ліквідують МАФи
«Громадське радіо»

demontazh.jpg

Демонтаж / «Громадське радіо»
Демонтаж
«Громадське радіо»

Нагадаємо, що на даний момент у Дніпропетровську більше 4 тисяч тимчасових споруд. Проте лише 960 із них функціонують на законних засадах та мають необхідну документацію.

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+