Слухати

В Криму зараз проходять обшуки у кримських татар — адвокат / Новини на Громадському радіо

В Криму зараз проходять обшуки у кримських татар — адвокат

11 лютого 2016 - 10:52
За попередньою інформацією, ФСБ Севастополя знову ініціювало фабрикацію терористичних справ відносно кримських татар, повідомляє кримськотатарський адвокат

Про значну кількість обшуків повідомляє на своїй сторінці у соцмережі адвокат Еміль Курбедінов. 

«За попередньою інформацією, ФСБ Севастополя знову ініціювало фабрикацію терористичних справ відносно кримських татар, по  аналогічних справах вже знаходяться під арештом чотирьох мусульман з Севастополя — Руслана Зейтуллаева, Рустема Ваітова, Нурі Примова, Фераті Сайфуллаєвої. Думаю, після того як інформація, про те, що Ельвіна Р. не виїхала в ігіл не пройшла, і тим самим планомірне надання мусульманам Криму, кримським татарам, зображення народу з терористичним «душком» не вдалося — фейс (ФСБ — прим. редакції) Севастополя вирішили швидко «зіграти» ще парочку терористичних справ!», — написав він.

 

По предварительной информации ФСБ Севастополя опять инициировало фабрикацию террорестических дел в отношении крымских та…

Опубліковано Emil Kurbedinov 10 лютого 2016 р.
 

Ещё два обыска с задержанием в Холмовке. И в данный момент проходит обыск и задержание Эмир-Усеин Куку члена Крымской контактной группы по правам человека.

Опубліковано Emil Kurbedinov 10 лютого 2016 р.
 

В Бахчисарае проходят обыски!!!

Опубліковано Emil Kurbedinov 10 лютого 2016 р.
 
 

Обыски проходят в Ялте- в семье Бахтияра Топуза (Bahtiyar Topuz), в Бахчисарае- в семье Рустем Османов !!!

Опубліковано Emil Kurbedinov 10 лютого 2016 р.
 

С координатором Крымской контактной группы Абдурешит Джеппаров выезжаем на места! Аллах сабр берсн джумлимизге! Пока это сообщение набирал сообщили об обысках в Алуште.

Опубліковано Emil Kurbedinov 10 лютого 2016 р.

Кримчанка Севем Сейтмамбетова опублікувала на своїй сторінці фотографії квартири з розбитим вікном і розкиданими речами. Вона повідомила, що це фотографії квартири Бахтіяра Топузова, зроблені після обшуку співробітників ФСБ. Також за її інформацією в даний момент Бахтіяра забрали у відділок ФСБ в Ялті.

Внимание!!!Сегодня в доме Бахтияра Топузова проходил обыск. В 7.00, разбив окно, напугав детей, ворвались в дом. Обыск …

Опубліковано Sevem Seitmambetova 11 лютого 2016 р.

Таких массовых обысков и задержаний крымских татар давно не было. Ворвались в десятки домов, увезли 9 человек. Интересно…

Опубліковано Osman Pashayev 11 лютого 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+