Слухати

В Мін’юсті вже кілька місяців працює онлайн-сервіс для отримання довідок / Новини на Громадському радіо

В Мін'юсті вже кілька місяців працює онлайн-сервіс для отримання довідок

11 лютого 2016 - 19:38
Раніше, щоб отримати виписку, довідку наші громадяни стояли в чергах і платили хабарі. Мін'юст видавав в рік 1 млн. 100 тис. довідок

Тепер громадяни, не виходячи з дому, можуть роздрукувати ці довідки, розповів в ефірі «Громадського радіо» заступник міністра юстиції Гія Гецадзе.

«Уже кілька місяців, як ми запустили онлайн-сервіс, за який громадянин, не виходячи з дому, може роздрукувати ці довідки. Коли ми ввели цей проект, навіть наші співробітники саботували, тому що для деяких людей в чергах — це ходячі 500 гривень, а для нас це велика проблема. З цього, ми намагаємося інформувати населення», — Гія Гецадзе.

За його словами, онлайн-сервіси будуть ще протягом 2016 року додаватися.

«Все, що буде можливо робити вдома, наші громадяни отримають. Мета Міністерства — створити онлайн-будинок для наших громадян», — додав чиновник.

Також в Мін’юсті децентралізували службу реєстрації.

«Раніше було так: всі міністри, після того, як ми оголосили незалежність, намагалися контролювати сферу реєстрації і централізувати, тому що, на жаль, це були великі гроші, хабарі, і всі про це знають. За 2015 рік ми створили електронний реєстр, ми децентралізували свою фукцію. Ми і Мін’юст відмовилися зареєструвати», — заявив він.

За його словами, нинішній міністр Петренко — перший міністр в історії України, який добровільно відмовився від своїх функцій.

«Тому ми передали ці функції всім нотаріусам по всій Україні і всім місцевим органам самоврядування. І прибрали системи, так званого, начальника», — впевнений Гія Гецадзе.

 Повне інтерв’ю з Гецадзе слухайте та читайте за посиланням

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+