Слухати

«Донбас-SOS» моніторитиме проблеми переміщених вишів

12 лютого 2016 - 18:08
Громадська організація «Донбас-SOS» спільно з Координаційним центром переміщених ВНЗ розпочинають новий проект — проведення моніторингу проблем переміщених вищих навчальних закладів
«Донбас-SOS» моніторитиме проблеми переміщених вишів / Новини на Громадському радіо

Всього від початку подій у Криму та бойових дій на Донбасі з непідконтрольних українському уряду територій перемістилося 18 вищих навчальних закладів.

«Наша мета — на власні очі побачити проблеми, з якими стикаються переміщені вузи, розповісти про ці проблеми іншим та вжити заходів щодо їх вирішення. Крім того, під час проекту будуть проведені тренінги для студентів з ефективного управління органів студентського самоврядування та співпраці з органами місцевого самоврядування», — йдеться у заяві організації.

Перший етап моніторингу відбудеться на початку березня у Лисичанську — у Донбаському державному технічному університеті та Сєвєродонецьку — Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля. Далі — в другій половині березня у Старобільську — у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка, та Рубіжному, куди переїхав Луганський державний медичний університет.

Проект отримав офіційну підтримку Міністерства освіти та науки України, а фінансується Британською радою в рамках програми «Активні громадяни».

 

 

Громадська організація Донбас SOS спільно з Координаційним центром переміщених ВНЗ розпочинають новий проект – проведенн…

Опубликовано Донбасс SOS 12 февраля 2016 г.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+