Слухати

«Мама, папа, я — живий!», — бойовик зателефонував у ефір українського ТБ

12 лютого 2016 - 20:34
Телевікторина «Рідна Україна» Луганської обласної телерадіокомпанії набуває популярності серед місцевого населення, телефонують у прямий ефір і бойовики
 «Мама, папа, я — живий!», — бойовик зателефонував у ефір українського ТБ / Новини на Громадському радіо

Фрагмент запису телевікторини виклав у Youtube ведучий Олександр Шелест.

Відповідаючи на запитання телеведучого, глядач між іншим зазначив, що він з Луганська, не щирий українець, і воює не на боці української армії, а бойовиків.

Символічно, що запитання було: «Кому присвятив пісню Андрій Миколайчук «Нестор Іванович»»?

Після певних вагань і підказок ведучого глядач Олександр, сказав, що у пісні мова йде про Нестора Махна.

Наприкінці розмови він передав привіт батькам, і сказав, що живий.

Приз для тих, хто переміг у телевікторині, і хто знаходиться по той бік лінії розмежування — поповнення мобільного телефону.

Зазначимо, що до початку бойових дій, ця вікторина була однією з улюблених програм. Тепер же, за словами ведучого, після того, як вона відновилась, кожен раз під час ефіру в студію дзвонять глядачі, які знаходяться по той бік лінії розмежування. Це міста Лутугине, Алчевськ, Стаханов та Луганськ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+