Слухати

На Закарпатті будують блок-пости і блокують в’їзд російських вантажівок

12 лютого 2016 - 13:12
Націоналісти Закарпаття, воїни АТО та небайдужі громадяни облаштовують блок-пости при в’їзді в область. Вони блокують рух «КАМІОНів» з російськими номерами і розвертають їх назад
На Закарпатті будують блок-пости і блокують в’їзд російських вантажівок / Новини на Громадському радіо

Після того, як Польща закрила свої кордони для вантажного транспорту Російської Федерації, росіяни вирішили масово везти товари до країн Євросоюзу саме через Закарпаття.

Активісти вважають, що автомобілі і вантажі країни-окупанта не мають права їздити територією нашої держави. Тому перший блок-пост облаштували одразу при в’їзді в область зі сторони Львівщини — у селищі Нижні Ворота Воловецького району.

nyzhni_vorota2_0.jpg

Селище Нижні Ворота / «Громадське радіо»
Селище Нижні Ворота
«Громадське радіо»

Тарас Деяк, представник громадської організації «Карпатська січ», зазначив, що водіям, які чемно розвертаються, бажають щасливої дороги і більше не повертатися:

«Ми спілкуємося з кожним водієм, тому що ми їх нормально мирно зупиняємо і кажемо такі слова: «Хлопці, до вас претензій не маємо нвяких. Дзвоніть своїм начальникам, своїм шефам, нехай піднімають там питання до вашого президента, тому що ми ведемо війну, хлопці. Зрозумійте. Тому що нас 42 мільйони співвітчизників, у нас анексували Крим, у нас війна, і ми не можемо з моральної точки зору дати їздити нашою територією».

povidomlennya.jpg

Повідомлення / «Громадське радіо»
Повідомлення
«Громадське радіо»

Координує акцію Микола Марчишак, демобілізований воїн АТО, якому довелося побувати в полоні бойовиків. Сьогодні він — голова громадської організації Учасники бойових дій «Патріоти України». Каже, що акція є безстроковою і триватиме, допоки ситуація не вирішиться на державному рівні.

«Вночі люди стояли на посту разом із міліціонерами. Зараз будуть переміщуватися кілометрів 5-10 нижче до межі Львівської і Закарпатської областей. І там ввічливо звертатися і просити водіїв російських вантажівок розвертатися, оскільки їх далі не пропустять», — розповів Микола Марчишак.

Активісти наголошують, що це справа не обласного, а всеукраїнського рівня. Тому сьогодні зранку подали звернення до керівництва правоохоронних органів та обласної адміністрації. Вимагають, аби Україна на рівні Кабінету міністрів заборонила в’їзд вантажівкам з номерними знаками Росії. Сьогодні до 18:00 голова ОДА Геннадій Москаль повинен підписати відповідне звернення до уряду.

Ольга Павлова з Ужгорода для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+