Слухати

Сьогодні о 14.00 водії, які стоять у чергах на КПВВ, натиснуть на клаксон

12 лютого 2016 - 13:47 73
Таким чином люди висловлять свій протест проти свавілля на блокпостах та КПВВ

«Люди втомилися від черг. Втомилися нудитися в очікуванні. Втомилися ночувати перед постами в машині. Втомилися від блокпостів і оглядів. Втомилися від «пільговиків» і продажу місць у чергах. Втомилися від того, що двогодинна поїздка тепер може зайняти дві доби і більшу частину цього часу доводиться стояти в черзі», — йдеться у повідомленні громадської організації «Донбас-SOS».

Зазначається, що це перша і поки що мирна акція протесту.

 

 

Люди устали от очередей. Устали томиться в ожидании. Устали ночевать перед постами в машине. Устали от блокпостов и досм…

Опубликовано Донбасс SOS 12 февраля 2016 г.

Нагадаємо, через обстріли з’явилась загроза закриття КПВВ «Мар’їнка». Це сталось об 11 лютого близько 22.00. Вогонь вівся з автоматичних гранатометів. 

Спікер Адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко сказав, що закриття КПВВ може спричинити гуманітарну катастрофу.

«Є велика вірогідність того, що буде закритий КПП «Мар’їнка», якщо не припинять обстріли. Це якраз, дійсно, передумова того, що може виникнути на Донбасі гуманітарна катастрофа. Це паралельний план, такий же, який Росія використовує в Сирії», — наголосив Лисенко.«Є велика вірогідність того, що буде закритий КПВВ «Мар’їнка», якщо не припинять обстріли. Це якраз, дійсно, передумова того, що може виникнути на Донбасі гуманітарна катастрофа. Це паралельний план, такий же, який Росія використовує в Сирії», — наголосив Лисенко.

10 лютого біля КПВВ «Новомихайлівка», на вибухівці підірвався автобус з мирними жителями. Троє людей загинули. 

Раніше омбудсмен повідомила, що у спілкуванні з прикордонниками, які несуть службу у  зоні АТО, зокрема на КПВВ, з’ясувалось, що вони скаржаться на низьке грошове забезпечення.

«На їхню думку, такий розмір грошового забезпечення (до речі, він значно менший від розміру грошового забезпечення, анонсованого для військовослужбовців Збройних сил України з 01.01.2016 р.) не сприяє якісному виконанню військовослужбовцями своїх службових обов’язків і мотивації до проходження військової служби за контрактом», — повідомили в прес-службі омбудсмена.

З третього лютого на невизначений термін призупинив роботу КПВВ «Зайцеве». В ООН на це заявили, що закриття хоча б одного КПВВ може мати серйозні наслідки.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+