Слухати

У «ДНР» вперше «засудили» людину до страти  / Новини на Громадському радіо

У «ДНР» вперше «засудили» людину до страти

12 лютого 2016 - 16:07
У «ДНР» так званий «суд» вперше прийняв рішення про страту

Про це провідомляє Інтерфакс з посиланням на Людмилу Стратейчук, яка вважає себе «суддею Верховного суду «ДНР», в.о. голови Військового трибуналу «ДНР»

«На сьогоднішній день один вирок такий вже був винесений. Є справи, які знаходяться на розгляді, і вони також передбачають таку міру покарання. Це справи про вбивства і шпигунстві», — сказала вона у п’ятницю.

Вона також повідомила, що військовий трибунал «ДНР» розглянув дві кримінальні справи проти військовослужбовців «ДНР», і ще більше 40 знаходяться в стадії розгляду.

«На сьогоднішній день військовим трибуналом було розглянуто дві кримінальні справи, обидва підсудних — військовослужбовці Донецької народної республіки. Ще 46 справ знаходяться на розгляді», — сказала вона.

Нагадаємо, напередодні у «ДНР» заявили, що українських військових також судитимуть. Можливо, і до страти. Бойовики пояснюють це тим, що їхній «карний кодекс» — це карний кодекс УССР 1961 року, а там була така стаття, як «страта».

Українського військового, азовця Євгена Чуднєцова у «ДНР» засудили на 32 роки. Втім, як сказав у коментарі «Громадському радіо» радник голови СБУ Юрій Тандіт, цей військовий у списках української сторони на обмін.

Також там заявили, що не збираються відпускати з полону тих українців, по яким у «ДНР» заведені «карні справи». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+