Слухати

У Криму зачитали на відео підставу суду на обшук кримського татарина

12 лютого 2016 - 12:25
Обшук проходив у будинку Рустема Османова в місті Бахчисарай
У Криму зачитали на відео підставу суду на обшук кримського татарина / Новини на Громадському радіо

На відео ймовірно слідчі спочатку не хотіли показувати документ, але громада змусила прочитати підставу суду. 

«Председатель Севастопольского суда Золотарь В. В., рассмотрев постановление  Генерал-майор Богданова В. И. от 09 ферваля 2016 года в отношении гражданина РФ Османова Рустема Османовича, установил:

Службой в городе Севастополе ФСБ РФ проверяется противоправная деятельность Османова Р. О., который возможно причастен к деятельности международной террористической организации «Хизб ут-Тахри́р аль-Ислами́» партии исламского освобождения, которая признана террористической и ее деятельность на территории Российской федерации запрещена.

По имеющимся данным указанные противоправные действия Османов Р. О. осуществляет с использованием жилого помещения расположенного по адресу своей регистрации, где проводятся собрания участников, планируется организация деЯтельности МТО (международной террористической организации, хранятся документы, свидетельствуюзие о противоправно деятельности.

Для проверки сведений о противоправной деятельности Османова Р. О. необходимо проведение оперативно-разыскного мероприятия», — зачитав один з членів місцевої громади.

«Громадське радіо» передавало, що сьогодні кількість затримань в Криму зросла до 14. У Києві активісти під МЗС вимагали реакції української влади на обшуки і арешти в Криму. Через півтори години акції МЗС таки опублікувало на сайті свою офіційну заяву з цього приводу.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що кримський татарин опублікував відео затримання ФСБ.

Сьогодні стало відомо, що триває обшук у батьків одного із затриманих учора кримських татар.

За інформацією Кримської правозахисної групи сьогодні обшук пройшов у Ельдара Селяміева, в с. Вікторівка Бахчисарайського району. А напередодні в с. Кутове обшукали турки-месхетинці Мусліма Мазманова.

Учора «Громадське радіо» повідомляло про 12 затриманих. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+