Слухати

У «ЛНР» ввели ценз на питання журналістів чиновникам / Новини на Громадському радіо

У «ЛНР» ввели ценз на питання журналістів чиновникам

12 лютого 2016 - 17:03
Ватажок «ЛНР» Ігор Плотницкий заборонив журналістам розпитувати чиновників на тему стратегічно важливих галузей

Під заборону потрапили питання і коментарі про постачання паливно-мастильних матеріалів, природного газу, видобутку і реалізації кам’яного вугілля, розвитку зовнішньоекономічних зв’язків. Про це пише informator.lg.ua з посиланням на закрите джерело.  Спілкування з журналістами на ці теми можливе тільки при узгодженні з Плотницьким.

Також Плотницкий заборонив давати будь-які коментарі або інтерв’ю журналістам, які не мають акредитації у «Міністерстві інформації, друку і масових комунікацій». Тепер журналіст повинен заздалегідь пред’являти співрозмовнику перелік питань і документ про акредитацію.

Дія цих нових правил проявилося під час інтерв’ю з «головою міськради» Луганська Маноліс Пілавова. Перед відповіддю на питання про роботу громадського транспорту журналіст Леонард Свідовськов перебив Пілавова із заявою про завершення ефіру. Питання про транспорт залишився без відповіді.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+