Слухати

Волонтери повернули тіло бійця ЗСУ, який загинув минулого року під Дебальцевим

12 лютого 2016 - 18:12
Через те, що доступ на підконтрольну бойовикам територію заборонений, підготовка до проведення цієї операції зайняла півроку
Волонтери повернули тіло бійця ЗСУ, який загинув минулого року під Дебальцевим / Новини на Громадському радіо

Волонтери пошукової місії «Евакуація-200», у яку входять представники «Чорного Тюльпана» (ВГО «Союз «Народна Пам’ять»») відшукали та привезли додому тіло бійця ЗСУ, який загинув в районі Дебальцевого ще в лютому минулого року.

Через те, що доступ на підконтрольну бойовикам територію заборонений, знайти могилу військового і провести ексгумацію довгий час було неможливо. Підготовка до проведення цієї операції зайняла півроку, повідомляється на сайті організації. 

«Незважаючи на ці та інші складності, волонтери «Чорного Тюльпана» та офіцери Управління цивільно-військового співробітництва Міністерства оборони України все ж впоралися з поставленим завданням. Звичайно, не обійшлося і без допомоги людей, чиї прізвища і посади в силу певних обставин ми називати не можемо», — йдеться у повідомленні. 

2_1_1.jpg

Пошукова місія «Евакуація-200» / unm.org.ua
Пошукова місія «Евакуація-200»
unm.org.ua

Пошукова місія «Евакуація-200» («Чорний Тюльпан»), до складу якої входять волонтери ВГО «Союз« Народна Пам’ять»», стартувала у вересні минулого року. Велика частина виїздів припадає на території, які тимчасово не підконтрольні Збройним Силам України. Протягом цього часу пошукові групи виявили та евакуювали останки і тіла 687-х військовослужбовців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+