Слухати

Бойовики загону «Троя» показали, як катують людей їхні поплічники з «ДНР»

13 лютого 2016 - 22:00
Бойовики розформованого після конфлікту з «керівництвом «ДНР» загону «Троя», в кінці січня, оприлюднили відеозапис, на якому зафіксовано, як бойовик з позивним «Ольхон» б'є жителя селища Комунар
Бойовики загону «Троя» показали, як катують людей їхні поплічники з «ДНР» / Новини на Громадському радіо

Той, кого б’ють, нібито займався розповсюдженням наркотиків.

У групі у соцмережі представники «Трої» стверджують, що зв’язана людина була забита «Ольхоном» до смерті, пише vlada.io.

«Сьогодні ми публікуємо відео, отримане службою контррозвідки СМЕРШ ОСпН ТРОЯ оперативним шляхом. На цьому відео Ольхон (П.І.Б. у вільному доступі не розголошуються) по-звірячому катує і обіцяє забити на смерть (що він надалі і зробив) жителя селища Комунар, який згодом зник безвісти і слідчі органи ДНР здійснюють його розшук за заявою його родичів про зникнення безвісти.

Всі матеріали, що стосуються протиправної, злочинної діяльності вищевказаного «борця за свободу Донбасу» будуть передані із супровідними матеріалами військовій прокуратурі РФ (так як він є громадянином РФ) для прийняття рішення за фактом військового злочину» — йдеться в повідомленні.

olhon.png

Пояснення «Трої» щодо шокуючого відео / vk.com
Пояснення «Трої» щодо шокуючого відео
vk.com
 

Обережно, ненормована лексика!

Після того, як люди Олександра Захарченка взяли штурмом базу бойовиків загону «Троя» останні пообіцяли оприлюднити компромат на конкурентів. Після цієї обіцянки і було оприлюднено відео з участю «Ольхона».

Зазначається, що бойовик «Ольхон» має сторінку в соціальній мережі, де пише під ніком Василь Петрович. При цьому Ольхон приховує обличчя і фотографується виключно в масці.

olhon_0.png

Сторінка «Ольхона» / vk.com
Сторінка «Ольхона»
vk.com

Однак, бойовики Трої» виклали в мережу фотографії Ольхона, на яких він не приховує обличчя.

olhon-3.jpg

«Ольхон» без маски / vk.com
«Ольхон» без маски
vk.com

Нагадаємо, наприкінці січня загін «Троян» «зачистили» так звані «силовики «ДНР». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+