Слухати

Гуменюк вважає, що не отримав Шевченківську премію через ідеологію

13 лютого 2016 - 16:06
Письменник Борис Гуменюк вважає, що не отримав Шевченківську премію через ідеологічну несумісність з головою комітету Борисом Олійником
Гуменюк вважає, що не отримав Шевченківську премію через ідеологію / Новини на Громадському радіо

«Борис Олійник — затятий комуняка і дати Шевченківську премію націоналісту — це все одно, що розписатися під тим, що всі 80 років життя пішли під укіс», — сказав письменник у ефірі «Громадського радіо». 

Щодо складу комітету в цілому Борис Гуменюк сказав наступне: «Комітет формувався Ганною Герман за часів Януковича, з часів Майдану він ще два роки «проклигав». Сподіваюсь, наступного року буде інший комітет і інші номінанти».

«Вибір був дуже простий: або Гуменюку дати, або Гуменюку не дати», — підкреслив письменник і зазначив, що він єдиний письменник, який був на війні і писав з війни про війну.

Також Гуменюк нагадав, що цьогоріч вперше Шевченківську премію не отримав письменник за літературний здобуток.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+