Слухати

Лінія розмежування: історія однієї людини

13 лютого 2016 - 17:28
Волонтер гуманітарного штабу «Проліска» на своїй Facebook-сторінці розповів історію чоловіка, який живе на лінії розмежування: за 100 метрів з одного боку — українська армія, за 200 з іншого — «ДНР»
Лінія розмежування: історія однієї людини / Новини на Громадському радіо

«Людину звуть Володимир Степанович. Він живе на нейтральній території, на околиці смт. Луганського поруч з с. Логвиново. Менше, ніж за сотню метрів праворуч — крайня позиція української армії, в двохстах метрах зліва — позиція «ДНР», — розповідає волонтер.

Бої за Дебальцеве почалися у січні 2015-го року, стрілянину тут можна почути і сьогодні. На околицю селища періодично прилітають снаряди.

У будинку Володимира Степановича немає жодного вцілілого скла: вікна затягнуті плівкою і забиті дошками. Будинки поруч також знищені «Градами» і важкою артилерією.

У господарстві Володимира Степановича живуть кілька собак — чоловік підгодовує кинутих сусідами тварин.

«Перед заїздом на нейтральну територію військові попереджають нас про те, що тут постійно йдуть перестрілки, кілька груп військових бачать нас в снайперські приціли і тому знаходиться тут вкрай небезпечно», — зазначає Євген Каплін.

Волонтери привезли Володимиру Степановичу набір теплих речей від UNHCR Ukraine — Aгентство ООН у справах для біженців в Україні. Це куртка, термобілизна, свічки, кип’ятильник, шапка і рукавиці.

Чоловік не стримував сліз: через складність розташування його будинку гості тут бувають дуже рідко …

 

 

МЕЖДУ ДВУМЯ АРМИЯМИ…Этого пожилого человека зовут Владимир Степанович. Он живет на нейтральной территории, на окраин…

Опубликовано Евгением Каплиным 13 февраля 2016 г.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+