Слухати

Лінія розмежування: історія однієї людини

13 лютого 2016 - 17:28 157
Волонтер гуманітарного штабу «Проліска» на своїй Facebook-сторінці розповів історію чоловіка, який живе на лінії розмежування: за 100 метрів з одного боку — українська армія, за 200 з іншого — «ДНР»

«Людину звуть Володимир Степанович. Він живе на нейтральній території, на околиці смт. Луганського поруч з с. Логвиново. Менше, ніж за сотню метрів праворуч — крайня позиція української армії, в двохстах метрах зліва — позиція «ДНР», — розповідає волонтер.

Бої за Дебальцеве почалися у січні 2015-го року, стрілянину тут можна почути і сьогодні. На околицю селища періодично прилітають снаряди.

У будинку Володимира Степановича немає жодного вцілілого скла: вікна затягнуті плівкою і забиті дошками. Будинки поруч також знищені «Градами» і важкою артилерією.

У господарстві Володимира Степановича живуть кілька собак — чоловік підгодовує кинутих сусідами тварин.

«Перед заїздом на нейтральну територію військові попереджають нас про те, що тут постійно йдуть перестрілки, кілька груп військових бачать нас в снайперські приціли і тому знаходиться тут вкрай небезпечно», — зазначає Євген Каплін.

Волонтери привезли Володимиру Степановичу набір теплих речей від UNHCR Ukraine — Aгентство ООН у справах для біженців в Україні. Це куртка, термобілизна, свічки, кип’ятильник, шапка і рукавиці.

Чоловік не стримував сліз: через складність розташування його будинку гості тут бувають дуже рідко …

 

 

МЕЖДУ ДВУМЯ АРМИЯМИ…Этого пожилого человека зовут Владимир Степанович. Он живет на нейтральной территории, на окраин…

Опубликовано Евгением Каплиным 13 февраля 2016 г.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+