Слухати

Маріупольці на сайті міськради голосують за варіанти перейменування вулиць

13 лютого 2016 - 11:18
До опитування увійшли усі вулиці, які мали більше, ніж один варіант перейменування
Маріупольці на сайті міськради голосують за варіанти перейменування вулиць / Новини на Громадському радіо

Маріупольська міськрада зробила інтерактивне голосування з приводу перейменувань окремих вулиць міста. 

Загалом опитування складається з чотирьох сторінок, на кожній до 10 вулиць з різною кількістю пропозицій. Після того, як проголосував, користувач має можливість подивитися, скільки голосів отримали усі варіанти. 

bezymyannyy_3_2.png

Результати голосування по Проспекту 1 травня / Громадське радіо
Результати голосування по Проспекту 1 травня
Громадське радіо

«За результатами громадських слухань, які пройшли в Маріуполі в 2015 році, по ряду вулиць виникли питання і суперечки. На минулій сесії міської ради депутати прийняли рішення з перейменування 75 об’єктів топоніміки. Рішення по іншим об’єктам допрацьовується. Мета нашого опитування — охопити найбільшу кількість маріупольців, щоб кожен мав можливість висловити свою думку з приводу нової назви Іллічівського району та ряду вулиць. Звертаємо вашу увагу, що в дане опитування не увійшли вулиці Енгельса (радгосп Азовський), вулиця Осовіахіма, Ульянова, Свободи (Ленінградський) — по ним не було інших пропозицій, крім Козацької, Квітневої, Кобзаря і Добровольців відповідно. Шановні маріупольці! Просимо вас проявити громадянську позицію і взяти участь в опитуванні щодо перейменування об’єктів топоніміки», — зазначається на сайті Маріупольської міськради.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що у Маріуполі активісти виступають за перейменування на честь загиблих в АТО 19-тьох бійців з міста. Також стало відомо, що на сесії Маріупольської міської ради депутати прийняли рішення про ліквідацію 11-ти пам’ятників і меморіальних дощок, що потраплять під дію закону про декомунізацію.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+