Слухати

Спецпризначенці Луганщини з гумором: зняли оперативне відео з «лабутенами»

13 лютого 2016 - 16:55
Прес-служба спецпризначенців Луганщини вирішила творчо підійти до звіту в соцмережах стосовно своєї роботи
Спецпризначенці Луганщини з гумором: зняли оперативне відео з «лабутенами» / Новини на Громадському радіо

«Операція «Лабутени».  В районі н.п. Золоте була виявлена ось така цікава людина. Перевозила матеріальні блага і не тільки, в Задзеркаллі, за винагороду, в обхід контрольних пунктів», — написали адміністратори пабліку спецпризначенців Луганської області і додали відео з музичним супроводом. 

Обережно, в пісні присутня ненормативна лексика!

 
Операция «Лабутены»

Операция «Лабутены»В районе н.п. Золотое был выявлен вот такой интересный человек. Перевозил материальные блага и не только, в Зазеркалье, за мзду, в обход контрольных пунктов.Внимание! В данном видео присутствует ненормативная лексика!

Опубліковано Спецназ МВД Украины в Луганской области 12 лютого 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+