Слухати

У Києві за нез'ясованих обставин загинув військовий

13 лютого 2016 - 13:59
Він їхав із зони АТО у відпустку у Вінницю. Інформацію про загибель «Громадському радіо» частково підтвердили в Комендатурі військових сполучень залізничної дільниці та станції Київ
У Києві за нез’ясованих обставин загинув військовий / Новини на Громадському радіо

У Києві за нез’ясованих обставин загинув військовий. Про це написав на своїй сторінці у соцмережі користувач Валерій Дяков. Інформацію «Громадському радіо» частково підтвердили в Комендатурі військових сполучень залізничної дільниці та станції Київ.

«В ніч 12 лютого близько 3-і години ночі при загадкових обставинах на залізничному вокзалі м. Києва загинув старший сержант ЗСУ, вінничанин Васильєв Сергій Валерійович, 1976 р.н., котрий прямував до м. Вінниця в чергову відпустку із зони АТО. В зоні АТО перебував з 28.11.2015 р. Якщо хтось володіє іформацією чи був свідком смерті Сергія, прошу писати в особистих повідомленнях. Сиротами залишились двоє неповнолітніх дітей», — написав Валерій Дяков.

У Комендатурі військових сполучень залізничної дільниці та станції Київ «Громадському радіо» підтвердили смерть старшого сержанта Васильєва. Але назвали його Андрієм Валерійовичем. 

«Старший сержант Васильєв Андрій Валерійович. Загинув учора вранці», — повідомив черговий комендатури телефоном. 

За його словами, тіло було знайдено біля будівлі «Баттерфляй», що в районі залізничного вокзалу Києва.

Друзі, прошу максимално поширити інформацію!!!!!!!! Цієі ночі, 12 лютого близько 3-і години ночі при загадкових обставин…

Опубліковано Valeriy Dyakov 12 лютого 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+