Слухати

В Каліфорнії придумали стаканчики для кави, з яких проростатимуть рослини

13 лютого 2016 - 15:57
Ці нові одноразові еко-стаканчики для кави містять у своїх стінках насіння рослин
В Каліфорнії придумали стаканчики для кави, з яких проростатимуть рослини / Новини на Громадському радіо

Компанія «Рlanttrash» із Каліфорнії створює унікальні одноразові кавові стаканчики. Її гасло: «Випив кави — посади дерево!»
До цього цією компанією вже були спроби створити стаканчики, які якщо будуть викинуті на смітник, біологічно розкладуться, тим самим не посприяють накопиченню зайвого сміття, передає паблік української організації з переробки та управління відходами.

12 688 244_1 552 629 455 048 744_8 981 468 708 613 292 206_n.jpg

Екостаканчики з насінинами в середині / planttrash.com
Екостаканчики з насінинами в середині
planttrash.com

Тепер, нові одноразові еко-стаканчики для кави містять у своїх стінках насіння рослин. Використаний стаканчик можна закопати де завгодно і чекати врожаю, випадково викинутий, він проросте самостійно. Фахівці компанії протестували понад 1000 видів рослин, консультуючись з фахівцями в галузі екології та ґрунтознавства. Стаканчики зроблені за особливою технологією, виробники зробили все для того, щоб ні в якому разі не нашкодити смаковими якостями напою і, навпаки, щоб температура гарячої кави не зруйнувала насіння.

На стаканчику є інформація про те, які рослини ви висаджуєте, місця, де ця рослина росте в дикій природі, та інструкція по посадці.

Всього один посаджений у землю стаканчик дасть життя, принаймні, одному дереву. За 40 років існування це дерево зможе очистити атмосферу від тонни СО2.

Більше року тому каліфорнійська компанія почала збирати гроші на «Кікстартері». Нижче можна подивитися ролик, на якому вони розповідають про свою ідею. Людям, які матимуть стаканчики, пропонується або засадити їх самим, або залишити у спеціально відведеному місці у кав’ярні, і їх засадить персонал компанії.

«Ми запускаємо наш перший раунд компостування запакованих продуктів. З кожним продуктом, який ви надали своїм клієнтам, ми повертаємо види рослин, починаючи  з Сан-Луї Обіспо. Завдяки нашим партнерам з допомоги по відновленню лісу та земель, знищених пожежею», — вказується на сайті проекту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+