Слухати

Захарченко «приєднав» Комінтернове до «ДНР», — Тимчук

14 лютого 2016 - 10:46
Відвповідний «наказ» опубліковано на офіційному сайті «ЛНР»
Захарченко «приєднав» Комінтернове до «ДНР», — Тимчук / Новини на Громадському радіо

«Цікаво, що згідно з «указом» Захарченка, включення Комінтернового «в зону впливу» терористів — тимчасове. Очевидно, вважають, що їх звідти таки випруть. З іншого боку, зверніть увагу на дату підписання «указу»: Комінтернове було захоплено в кінці грудня 2015 р, бойовики прочекали більше місяця (а раптом по зубам дадуть?), але нічого не відбувалося, і тільки тоді вони «легалізували віджимання», — написав з цього приводу керівник «Інформаційного спротиву» Дмитро Тимчук.

 

 

Главарь «ДНР» А.Захарченко наложил лапу на Коминтерново, прежде находившееся в серой зоне, и захваченное боевиками в кон…

Опубликовано Дмитрием Тымчуком 13 февраля 2016 г.

 

8 февраля появилась информация, что в районе поселка Коминтерново, которое находится в 20-ти километрах от Мариуполя, напряженная ситуация

«Личный состав Вооруженнных сил Украины внимательно наблюдает за перемещением боевиков в районе поселка Коминтерново, и в случае обострения ситуации ВСУ готовы дать отпор врагу», — сообщил тогда спикер сектора «Мариуполь» Александр Киндсфатер.

Еще раннее спикер Генштаба Украины Владислав Селезнев в эфире «Громадського радіо» сказал, что Коминтерново не сдавали. По Минским соглашениям этот поселок под контролем боевиков.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+