Слухати

Адвокат Савченко: «Я тричі перетинався з Касько і він завжди нам допомагав»

15 лютого 2016 - 11:52
Ілля Новіков на своїй сторінці у соцмережі публічно подякував Віталію Касько, за те, що він свого часу допомагав у справі Савченко та інших українців
Адвокат Савченко: «Я тричі перетинався з Касько і він завжди нам допомагав» / Новини на Громадському радіо

«З Віталієм Касько я тричі перетинався у справах Савченко та інших українців. Всякий раз він швидко допомагав вирішити те чи інше питання, і не ухилявся від відповідальності. У лютому 2015 я попросив його витягти з-під сукна запит ГПРФ у справі Савченко і направити нарешті офіційну відповідь»,  — написав Ілля Новіков.

За словами адвоката, коли про це стало відомо, на Каська накинулися з різних сторін: «він цим допоміг ворогові, визнав законність суду над Надією, характеристики за місцем служби в авіаполку передали негативні, а треба було заднім числом зробити позитивні».

«Касько зробив те, про що я його просив, розуміючи, що наслідки понесе він, а не я. Я йому за це дуже вдячний. І Надія», — додав він і подякував.

«Якби не він, у нас не було б реальних доказів її алібі у вигляді телефонної деталізації. Тільки статус делегата ПАРЄ і загальні міркування. А російський суд не давився б прямо цю хвилину, поки я це пишу, в нарадчій кімнаті клопотанням про призначення експертизи по надісланим тоді ГПУ даними», — зазначив адвокат.

 

С Виталием Касько я трижды пересекался по делам Савченко и других украинцев. Всякий раз он быстро помогал решить тот или…

Опубліковано Ильєю Новиковим 15 лютого 2016 р.

«Громадське радіо» передавало, що заступник генерального прокурора Віталій Касько подав у відставку. За його словами прокуратура — орган, реформований лише формально, де працює не право і закон, а свавілля і беззаконня.

В ГПУ вже відреагували на заяву Каська.

«Кожна людина повинна ухвалити те чи інше рішення, в тому числі, перебування на службі або про відставку. Що стосується заяви саме Віталія Каська, то ми вважаємо, що це справжня піар-акція. Оцінку його роботи, якщо він подасть рапорт, як він заявив, що зараз принесе в кабінет генпрокурора, то оцінку його роботі дасть товариство згодом, коли ми проаналізуємо, що вдалося пану Каську, а що не вдалося на посаді заступника генпрокурора України. Він зробив низку гучних заяв, на жаль піар-характеру», — заявив помічник генпрокурора Владислав Куценко.

Сьогодні на суді над Савченко знаходиться кореспондентка «Громадського радіо» Ірина Сампан. Вона повідомляла, що суд над Савченко відмовився робити запит даних, які можуть стати алібі для льотчиці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+