Слухати

Стартував Всеукраїнський 3-й Форум переселенців

15 лютого 2016 - 13:21
Проводить його ТОВ «Кримська діаспора» в Києві в готелі «Братислава»
Стартував Всеукраїнський 3-й Форум переселенців  / Новини на Громадському радіо

Сьогодні, 15 лютого, в ході першого дня форуму проводитимуться круглі столи для підприємців, повідомляє perecelenec.com.ua.

Їм розповідатимуть про можливості для бізнесу. Зокрема, як отримати кредити, гранти та у що краще інвестувати.
Також учасники цього круглого столу почують історії успішних людей, які виїхали із зони конфлікту і практично з нуля започаткували свою справу. 

Також обговорюватимуть проблеми працевлаштування переселенців і розповідатимуть про додаткову освіту і перекваліфікацію.

Ще один круглий стіл буде присвячений інформаційній політиці щодо переселенців: стереотипам і реаліям.

За попередніми даними участь у форумі візьме кілька сотень переселенців, громадських діячів, правозахисників і чиновників.

Ті, хто не має можливості взяти участь у форумі, має можливість спостерігати за його проходженням онлайн.

Трансляцію веде канал «Переселенець»:

Завтра на форумі говоритимуть про постійне житло для переселенців, про фінансування житла (інвестування, кредитування, гранти, міжнародна допомога), про реалізацію права на землю, про долю нерухомості на тимчасово непідконтрольних територіях

Організатори обіцяють, що всі пропозиції переселенців до парламентарів та керівництва країни увійдуть до резолюції Форуму.

Форум працює з 10:00 до 18:00.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+