Слухати

У Дніпродзержинську металурги вимагають підвищення заробітної платні

15 лютого 2016 - 17:57
Днями працівники металургійного комбінату мітингували на площі Ясюковича з вимогами підвищення та своєчасної виплати заробітної платні. На сьогодні їхні вимоги досі лишаються без відповіді
У Дніпродзержинську металурги вимагають підвищення заробітної платні / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо» з Дніпропетровська.

Попри дощову погоду, у минулий четвер люди організували мирну акцію, аби представити свої вимоги керівництву комбінату.

«Вышли, потому-что боль трудового коллектива — это заработная плата. Основная зарплата, которая должна позволять всему трудовому коллективу нормально существовать, нормально содержать свои семьи, детей. Из-за того, что она у нас очень-очень маленькая, люди не могут себе даже на проезд заработать. Мы не можем иногда даже приехать. Одалживаем деньги, чтобы добраться на работу. А ее невыплата — постоянные задержки, кроме того, что она маленькая, они ее еще дробят на 3-4 раза. Получается, ты нищий совершенно», — говорить інженер металургійного комбінату Ірина Миколаївна.

mitynguyuchi.jpg

Мітингуючі / «Громадське радіо»
Мітингуючі
«Громадське радіо»

Організатори заходу ППО «Металістів» пояснили: адміністрація меткомбінату не бажає шукати компроміс із профспілкою.

«Мы начали вести переговоры — начал создаваться желтый профсоюз, «карманный». Администрация создают профсоюз с помощью админресурса. Наша задача сегодня — это достижение коллективного договора, достижение поднятия тарифов и оклады на 40%. Следующее требование — это доведение зарплаты основной части в Фонде оплаты труда до 70%», — розповів Володимир Письменний, перший заступник голови ППО «Металістів».

robitnyky_dmk_vymagayut_pidvyshchennya_zarobitnoyi_platni_0.jpg

Робітники ДМК вимагають підвищення заробітної платні / «Громадське радіо»
Робітники ДМК вимагають підвищення заробітної платні
«Громадське радіо»

Закінчився мітинг проголошенням резолюції з вимогами трударів. Резолюцію передали адміністрації підприємства.

Як повідомили кореспонденту «Громадського радіо» у прес-центрі підприємства, станом на 15 лютого вимоги робітників досі не розглянуто.

«Пока только передали требования, озвученные на митинге. Положения из шести пунктов сейчас администрация рассматривает», — сказав начальник прес-центру ДМК Віталій Попруга. 

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+