Слухати

У Росії вже затримано 161 українську вантажівку — Мінтранс РФ / Новини на Громадському радіо

У Росії вже затримано 161 українську вантажівку — Мінтранс РФ

15 лютого 2016 - 17:44
З 14 лютого 2016 на території РФ призупинено рух вантажних автотранспортних засобів, зареєстрованих в Україні

Як повідомляє прес-служба Міністерства транспорту РФ, таке рішення було прийнято, як відповідь на неправомірні блокування російських вантажних автотранспортних засобів з 11 лютого на території України й відсутність реакції на відповідні звернення російської сторони.

«Станом на 14.30 15 лютого 2016 року на території РФ затримано 161 автотранспортний засіб українських перевізників. Інспектори Ространснагляду в ході транспортного контролю автомобілів складають протокол вилучення документів транспортного засобу з описом, поміщаючи автомобілі на спецстоянках. Зазначена міра не стосується режиму транзиту з України в Казахстан, який здійснюється відповідно до Указу Президента РФ від 01.01.2016 р № 1», — йдеться у повідомленні.

Кількість затриманих транспортних засобів:

1. Центральний федеральний округ — 83

2. Північно-Західний федеральний округ — 16

3. Південний федеральний округ — 31

4. Приволзький федеральний округ — 15

5. Сибірський федеральний округ — 1

6. Північно-Кавказький федеральний округ — 15

У прес-службі повідомляють про затори на кордоні з Литовською Республікою, а також зазначають, що єдиним можливим варіантом попадання російських вантажівок в Європу є поромне сполучення або транзит через Україну, який до недавнього часу здійснювався безперешкодно.

«Відповідні заходи щодо української сторони триватимуть до тих пір, поки російська сторона не отримає інформацію про терміни відновлення руху російського автотранспорту по території України. Розраховуємо, що це рішення буде прийнято протягом сьогоднішнього дня», — пояснюють у відомстві.

Нагадаємо, що відповідь Кабмін вирішив призупинити транзит вантажівок РФ по Україні.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що націоналісти Закарпаття, воїни АТО та небайдужі громадяни облаштовують блок-пости при в’їзді в область. Вони блокують рух «КАМІОНів» з російськими номерами і розвертають їх назад. Також 12 лютого розпочалася безстрокова блокада російських вантажівок на території України, на одному з пунктів пропуску в селі Доманове, що на Волині, розгорнули свою блокаду волинські активісти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+