Слухати

З початку року на Донеччині від грипу померло 27 людей / Новини на Громадському радіо

З початку року на Донеччині від грипу померло 27 людей

15 лютого 2016 - 10:47
З початку 2016 року в Донецькій області зареєстровано 27 летальних випадків від хвороб, викликаних ускладненнями грипу

Про це повідомляє прес-служба обласної військово-цивільної адміністрації.

За даними відомства, всі померлі не мали щеплень проти грипу.

Всього за минулий тиждень в Донецькій області зареєстровано 9 тис. 301 випадок захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. Цей показник становить на 23,1% нижче, ніж на попередньому тижні і нижче рівня епідемічного порогу на 45,7%.

«Станом на сьогоднішній день рівень захворюваності не перевищує епідемічний поріг у всіх адміністративних територіях Донецької області»,  — йдеться в повідомленні.

На території області комплекс організаційних, профілактичних і протиепідемічних заходів, введений на період епідемії, скасований.

Станом на 31 січня у «ДНР» заявляли про 26 померлих від грипу людей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+