Слухати

До кінця лютого Запорізьку область будуть патрулювати підрозділи Нацгвардії

16 лютого 2016 - 16:16
Про це на брифінгу 16 лютого заявив заступник керівника Національної поліції у Запорізькій області полковник Андрій Долинний
До кінця лютого Запорізьку область будуть патрулювати підрозділи Нацгвардії / Новини на Громадському радіо

За його словами, залучення нацгвардійців до забезпечення безпеки у регіоні викликано тим, що наразі Запорізька область залишилася майже без правоохоронців.

andriy_dolynnyy_2_0.jpg

 Андрій Долинний / «Громадське радіо»
Андрій Долинний
«Громадське радіо»

«Триває реформування структурних підрозділів поліції. Внаслідок чого було зменшено шатуну чисельність атестованого особового складу на 749 одиниць. Ліквідовано підрозділ державної автомобільної безпеки та батальйон патрульної служби, які безпосередньо залучалися до забезпечення публічного порядку та патрулювання території області. При цьому новий підрозділ нової поліції ще не створено», — зазначив полковник Долинний.

Внаслідок скорочень та ліквідацій у регіоні з початку року зросла кількість правопорушень. Що ж стосується нової поліції, то завершення навчання поліцейських відбудеться не раніше 8 квітня.

Тож посилені патрулювання великих міст області будуть тривати до 28 лютого. В них буде приймати участь 300 військовослужбовців Нацгвардії. А вже 1 березня до Запоріжжя повернеться батальйон «Скіф», котрий зараз знаходиться у Маріуполі. 

Максим Щербина з Запоріжжя для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+