Слухати

Хуг відвідав підконтрольні бойовикам селища

16 лютого 2016 - 16:29
Заступник голови ОБСЄ в Україні Олександр Хуг відвідав захоплені бойовиками селища Донеччини
Хуг відвідав підконтрольні бойовикам селища / Новини на Громадському радіо

16 лютого представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ відвідали підконтрольні бойовикам селища Жованка і Зайцеве Донецької області. 

«СММ ОБСЄ відвідала Зайцева. Люди мають одні і ті ж проблеми і потреби з обох боків від лінії зіткнення» — йдеться у повідомленні.

Під час відвідування Жованки, Заступник голови ОБСЄ зазначив, що на околицях селища наразі тиша, однак після його від`їзду все змінюється.

Нагадаємо, сьогодні під час візиту до Зацевого Александер Хуг сказав, що до березня кількість спостерігачів на Донбасі збільшиться до 800 людей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+