Слухати

Під Верховною Радою збираються протестувальники за відставку уряду

16 лютого 2016 - 16:50
Журналісти «Громадського телебачення», які ведуть трансляцію, зазначають, що на мітингу «багато нетверезих», і люди не хочуть спілкуватися
Під Верховною Радою збираються протестувальники за відставку уряду / Новини на Громадському радіо

Під Верховною Радою збираються протестувальники. Журналісти зазначають, що посилені заходи безпеки. Правоохоронці обшуковують людей.

 

Раніше «Громадське радіо» передавало, що понад 500 чоловік зібралися на Майдані Незалежності в Києві. Потім вони рушили в сторону Банкової. Серед тих, хто зібрався в центрі Києва, було багато людей похилого віку.

Нагадаємо, зараз у парламенті проходить звіт уряду. Трансляція доступна за посиланням. Раніше президент України Петро Порошенко закликав Генерального прокурора прокурора Віктора Шокіна та прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка піти у відставку із займаних посад.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+