Слухати

У Сєвєродонецьку депутати відправили міського голову у відставку

16 лютого 2016 - 16:50
З 27 присутніх на засідання депутатів недовіру Валентину Казакову висловили 24. Всього до складу Сєвєродонецької міської ради входить 36 депутатів
У Сєвєродонецьку депутати відправили міського голову у відставку  / Новини на Громадському радіо

Міський голова Валентин Казаков на сесії не був присутній. Рішенням депутатів головуючим на сесії був обраний Валентин Прігеба від Радикальної партії Олега Ляшка, пише Перша шпальта.

rishennya_syevyerodoneck.jpg

Рішення сесії / 1polosa.net
Рішення сесії
1polosa.net

За рішення про припинення повноважень мера проголосувало 24 депутата міськради з 27 зареєстрованих в сесійній залі. Рішення про дострокове припинення повноважень Сєверодонецького міського голови Валентина Казакова була підписана головуючим на сесії Сєвєродонецької міськради Григорієм Прігеба.

У Сєвєродонецьку міську раду обрані 16 депутатів, які представляють політичну партію «Опозиційний блок», 9 депутатів — партію «Наш край», 4 депутати — партію «Блок Петра Порошенка «Солідарність», 3 депутати — партію «Об’єднання «Самопоміч» і 2 депутата — Радикальну партію Олега Ляшка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+