Слухати

У Сєвєродонецьку депутати відправили міського голову у відставку

16 лютого 2016 - 16:50
З 27 присутніх на засідання депутатів недовіру Валентину Казакову висловили 24. Всього до складу Сєвєродонецької міської ради входить 36 депутатів
Рішення сесії // 1polosa.net

Міський голова Валентин Казаков на сесії не був присутній. Рішенням депутатів головуючим на сесії був обраний Валентин Прігеба від Радикальної партії Олега Ляшка, пише Перша шпальта.

rishennya_syevyerodoneck.jpg

Рішення сесії / 1polosa.net
Рішення сесії
1polosa.net

За рішення про припинення повноважень мера проголосувало 24 депутата міськради з 27 зареєстрованих в сесійній залі. Рішення про дострокове припинення повноважень Сєверодонецького міського голови Валентина Казакова була підписана головуючим на сесії Сєвєродонецької міськради Григорієм Прігеба.

У Сєвєродонецьку міську раду обрані 16 депутатів, які представляють політичну партію «Опозиційний блок», 9 депутатів — партію «Наш край», 4 депутати — партію «Блок Петра Порошенка «Солідарність», 3 депутати — партію «Об’єднання «Самопоміч» і 2 депутата — Радикальну партію Олега Ляшка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+