Слухати

Україна і Росія домовилися про повернення заблокованих на кордонах водіїв

16 лютого 2016 - 18:43
Більше 600 українських водіїв, у яких закінчуються харчі та паливо на обігрів автомобіля, зможуть повернутися додому
Україна і Росія домовилися про повернення заблокованих на кордонах водіїв / Новини на Громадському радіо

Міністерство інфраструктури України домовилось про безперешкодне повернення в Україну тих українських вантажівок, які в результаті призупинення транзиту залишились на території РФ або в країнах Азії на кордоні з РФ. Натомість українська сторона дозволить проїзд по українській території російським вантажним автомобілям, які чекають на повернення додому з країн ЄС

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України. 

«Таке рішення було сьогодні узгоджене з Міністерством транспорту Російської Федерації. Воно дозволить повернути додому більше 600 українських водіїв, у яких закінчуються харчі та паливо на обігрів автомобіля. Прийняте рішення дозволить українським водіям повернутися до своїх сімей, а їх роботодавцям – повернути свої автомобілі та мінімізувати неефективний простій на території третіх держав», — йдеться у повідомленні. 

До 25 лютого включно автівки зможуть повернутися до своїх країн. Українська сторона забезпечить супровід колон російських авто до кордону з Російською Федерацією або Республікою Білорусь.

Заступник міністра інфраструктури України Оксана Рейтер від імені відомства закликала активістів у найближчі 10 днів не заважати пересуванню вантажних російських автомобілів додому. 

Нагадаємо, більше 350 українських вантажівок були зупинені на території РФ, та більше 300 автомобілів знаходяться в країнах Азії. Аналогічно на території України активістами було зупинено близько 60 фур, та більше 500 авто накопичились на нашому західному кордоні з ЄС.

14 лютого 2016 року РФ в односторонньому порядку зупинила пересування своєю територією всіх авто з українськими номерами. У відповідь наступного дня уряд заборонив пропускати російські фури через територію України. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+