Слухати

В київській поліції вилучили документи про маршрути екіпажів — прокуратура

16 лютого 2016 - 18:30
Сьогодні, 16 лютого, Київська прокуратура провела обшуки в київській поліції у справі кримінального провадження за фактом смерті юнака під час нічного переслідування «BMW»
В київській поліції вилучили документи про маршрути екіпажів — прокуратура / Новини на Громадському радіо

Про це «Громадському радіо» розповіла Надія Максимець, прес-секретар Київської прокуратури:

«Йдеться про вилучення документів, які мають значення для розслідування кримінального провадження. Це перш за все документи, які стосуються виконання ними службових обов’язків, отримання зброї, чергування, маршрутів екіпажів. Для того, щоб чітко прив’язати посадових осіб з тією зброєю, яка була видана з тими кулями, які були вилучені. Я зараз не маю інформації стосовно зброї. Якщо, я не помиляся, зброя вже була направлена на експертизу. 8 або 10 пістолетів. Сьогдоні йдеться про документі, журнали, інші речі. Ще ми чекаємо зведеної інформації від слідчих прокуратури, які проводили обшуки», — заявили в прокуратурі.

Заступник начальника Дмитро Євдокімов заявив «Громадському радіо», що обшуку як такого не було. 

«Я не уполномочен давать комментариев по сути, которые там могут разгласить тайну следствия. Но в данном случае  обыск – это стандартная процедура. Мы конструктивно посотрудничали с прокуратурой. Мы выдали добровольно с нашей стороны все документы, которые интересовали прокуратуру. Все пройшло спокойно, без эксцесов. В хорошей обстановке. Фактически обыска как такового не было, просто длительное квремя пошло на оформление документов. Это было на основании определения Печерского суда», — зазначив Євдокімов.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що адвокат водія BMW заявив, що по авто стріляли, навіть коли воно зупинилося. Також прес-секретар МВС перелічив 7 порушень нічних гонщиків, один з яких загинув.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+