Слухати

18 лютого відбудеться прем'єра фільму «Бранці» про події Майдану

17 лютого 2016 - 09:13
Ми приречені на досить розмите розуміння революційних подій і навіть на певну узурпацію з боку політиків, які, насправді, не мають права нав’язувати нам певний образ Майдану, каже режисер
18 лютого відбудеться прем’єра фільму «Бранці» про події Майдану / Новини на Громадському радіо

Завтра 18 лютого в кінотеатрі «Жовтень» у Києві відбудеться прем’єра документального детективу Володимира Тихого «Бранці», яка є новою роботою об’єднання Вавилон’13. Фільм присвячено драматичним майданівським подіям зими 2014 року.

«Для мене було важливо, щоб Майдан, який, по суті, став народженням громадського суспільства, отримав нарешті персоналізоване обличчя, отримав певні персоналії, які не є людьми з політичного чи публічного поля, – розповів Cultprostir Володимир Тихий. – Це важливо тому, що тільки так може відбутися рефлексія всього суспільства. Не маючи таких персон, ми приречені на досить розмите розуміння революційних подій і навіть на певну узурпацію з боку політиків, які, насправді, не мають права нав’язувати нам певний образ Майдану», — передає слова режисера Репортер

Прем’єри: Київ — 18.02 у кінотеатрі «Жовтень» Харків — 20.02 у «8 ½»,  Львів — 23.02 у «Форум», Івано-Франківськ — 24.02 у «Космос».

«20 лютого 2014 року студент-протестувальник Сашко наздоганяє солдата ВВ-шника. Беззбройний студент переконує призивника скласти зброю і бере його у полон. Кілька місяців потому Сашко вирішує розшукати солдата і на своєму шляху зустрічає бійця-добровольця Івана. Чи зможе Сашко віднайти солдата, і яку таємницю про справжні причини відступу Беркута розкаже йому Іван?», — йдеться в описі фільму. 

Після перегляду планується обговорення, які модеруватиме журналіст Андрій Куликов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+