Слухати

Головний поліцейський Луганщини розповів про наклепи з боку попередника

17 лютого 2016 - 13:28
Головний поліцейський Луганської області Юрій Покиньборода неодноразово заявляв про погрози тих, кого не влаштовує його робота
Головний поліцейський Луганщини розповів про наклепи з боку попередника / Новини на Громадському радіо

Про це він повідомив в інтерв’ю інтернет-виданню depo.ua.

pokynboroda.jpg

Юрій Покиньборода / Facebook-сторінка Юрія Покиньбороди
Юрій Покиньборода
Facebook-сторінка Юрія Покиньбороди

 «Зараз триває дуже серйозне протистояння тих людей, яких не влаштовує те, що я роблю. Їм не подобається, що я не даю їм заробляти на лісі, на металі, на шахтах, на шламі. Їм це дуже не подобається. Залишилися люди Анатолія Науменка, я їх потихеньку звільняю. Сам Науменко розпускає чутки про те, що він сюди повернеться губернатором, про те, що його люди скоро Покиньбороду приберуть, і хтось з них стане начальником поліції. Тому бізнесмени повинні платити на три місяці вперед і навіть не замислюватися. Ось така маячня лунає. І навіть співробітників це трохи бентежить. Всі приходять до мене і питають  — «Юрію Миколайовичу, а що, Вас вже зняли?». Та ніхто мене не зняв, і я поки не збираюся нікуди виїжджати!», — сказав Юрій Покиньборода.

Інформацію про своє можливе зняття з посади головний поліцейський Луганської області назвав дезінформацією:

«Це цілеспрямоване вкидання дезінформації для того, щоб дестабілізувати ситуацію».

Він також зазначив, що усвідомлює той факт, що через його бажання боротись з корупцією, має багато неприятелів і через це вживає певні заходи безпеки.

Розповів Юрій Покиньборода і про хабарі. За його словами нести їх напряму голові Луганської поліції люди побоюються, і намагаються зробити це через заступників:

«До мене особисто ніхто не йде. Ходять до моїх помічників. Намагалися дізнатися, як мені занести грошей. До мене – боялися. Адже вони знають, що той, хто зайде сюди з грошима, вийде звідси в наручниках», — підкреслив він.

Відповідаючи на запитання, щодо розмов про те, що він не був на передовій, Покиньборода зазначив:

«Це все йде від людей, яких я зараз звідси виганяю по корупції, від Науменка це йде, від його заступників. Зрозуміло, що їм не подобається те, що я тут роблю. Люди ж бачать зміни. Люди бачать, що при Науменку все було по-одному, а при моєму керівництві — по-іншому. Люди отримують папір, їм ремонтують машини. Чому раніше цього не було? Я вимагаю соціальної справедливості, щоб рядові співробітники, які знаходяться в райвідділах, отримували те, що їм належить — зарплати, премії. Негатив буде, я на це не звертаю уваги». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+