Слухати

Громадські активісти вимагають заветувати закон про «партійну диктатуру»

17 лютого 2016 - 10:10
Звернення до Президента з вимогою застосувати вето до закону 3700, який напередодні був прийнятий Верховною Радою, оприлюднили дві громадські організації
Громадські активісти вимагають заветувати закон про «партійну диктатуру» / Новини на Громадському радіо

«Відтепер партії отримують можливість виключати зі свого виборчого списку будь-якого кандидата після встановлення результатів виборів. Фактично це дає можливість партіям переглядати результати виборів в ручному режимі. Законопроект № 3700 не має нічого спільного із демократією та розвитком парламентаризму, а також суперечить Коаліційній угоді. Право обирати народних депутатів належить виключно громадянам України, а спроба узаконити зміну результатів виборів партіями є узурпацією державної влади», — йдеться в зверненні Комітету виборців України.

«Серед ініціаторів законопроекту п’ять керівників депутатських фракцій: Ляшко О.В. (Радикальна партія), Бурбак М.Ю. («Народний Фронт»), Тимошенко Ю.В. (ВО «Батьківщина»), Березюк О.Р. (Об’єднання «Самопоміч»), Луценко Ю.В. («Блок Петра Порошенка»). Варто відзначити, що законопроект №3700 було прийнято після 25 голосувань відразу за основу і в цілому, що не залишило часу на його належне обговорення. КВУ закликає Президента України як гаранта Конституції, ветувати законопроект № 3700 як такий, що порушує виборчі права громадян», — заявляють в КВУ

КВУ закликає Президента ветувати закон про «партійну диктатуру»Сьогодні, 16 лютого, Верховна Рада України прийняла за …

Опубліковано КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ 16 лютого 2016 р.

Активісти Громадянської мережі «Опора» заявляють, що закон про виключення кандидатів з виборчих списків (#3700) був прийнятий незаконно, із грубим порушенням Регламенту Верховної Ради України  

Опора закликає український парламент CКАСУВАТИ Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про вибори народних депутатів України» на підставі фактів грубого порушення Регламенту Верховної Ради України під час його прийняття. У разі відмови — закликаємо Президента застосувати відповідне вето.

 

Закон про виключення кандидатів з виборчих списків (#3700) був прийнятий незаконно, із грубим порушенням Регламенту Верх…

Опубліковано Громадянська мережа ОПОРА 16 лютого 2016 р.

Нагадаємо, 16 лютого, Верховна Рада України прийняла за основу та в цілому законопроект № 3700 «Про внесення змін до Закону України «Про вибори народних депутатів України» (щодо виключення кандидатів у народні депутати України з виборчого списку у багатомандатному окрузі)». За проголосувало 236 народних депутатів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+