Слухати

Керівництво інституту винесло догану експертці, яка свідчила на користь Савченко

17 лютого 2016 - 13:50
Суд над Савченко долучив до справи матеріали, у яких вказано, що працівниця ДАІШ без дозволу керівництва виїхала на судові розгляди
Керівництво інституту винесло догану експертці, яка свідчила на користь Савченко / Новини на Громадському радіо

Прокурори подали клопотання з приводу залучення до справи відповіді з ДАІШ (Державний астрономічний інститут ім. П.К.Штернберга, ред.) про те, що інститут не давав дозвіл астроному Ользі Возняковій на участь в суді в якості експерта. У документі, який прокурори представили суду йдеться, що працівниця ДАІШ без дозволу керівництва виїхала на судові розгляди. 

«З відповіді прокурорів виходить, що до Вознякової будуть застосовані дисциплінарні заходи. Така помста за її роботу у справі Савченко», — написав адвокат Микола Полозов.

Кримінальний процесуальний кодекс не передбачає ніяких дозволів від керівництва на участь в судовому процесі і проведення судової експертизи свого співробітника, заявив адвокат Марк Фейгін.

«Це спроба тиск на нашого фахівця», — вважає захист.

Але суд вирішив долучити ці документи і задовольнити клопотання прокурорів.

Нагадаємо, Ольга Вознякова на прохання адвокатів Надії Савченко проводила експертизу відео, знятим бойовиком Єгором Русскіх 17 червня 2014 року, де Надія Савченко знаходиться в полоні бойовиків. Астрономчиня визначила по сонцю, що відео було зняте близько опів на 11. А обстріли, під час яких загинули російські журналісти, за версією слідства, почалися після 12 години. З експертизи випливає, що Савченко не могла корегувати вогонь української артилерії, оскільки вже була затримана. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+