Слухати

«Переселенці — не люди другого сорту», — координатор системи ООН в Україні

17 лютого 2016 - 16:23
Координатор системи ООН в Україні та Постійний Представник ПРООН в Україні Вокер Ніл заявив, що українська влада має докласти зусиль, щоб переселенці відчували себе повноцінними громадяни в Україні
«Переселенці — не люди другого сорту», — координатор системи ООН в Україні  / Новини на Громадському радіо

Про це він заявив під час парламентських слухань щодо прав переселенців та жителів зони АТО.

За його словами, держава повинна вжити гуманітарні заходи, уряд має, зробити набагато більше, ніж вже зроблено, щоб переселенці почували себе повноцінними громадянами України.

Він зазначив, що його організація виділила 2 мільйона доларів, що допомогти переселенцям за Сходу з прихистком та харчуванням.

«Відновлення — окрема сфера діяльності», зазначив він. І тимчасово переміщеним особам допомога потрібна якомога скоріше. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+