Слухати

Прокурор Одещини Сакварелідзе вважає передачу йому справи Бузини «дивною»

17 лютого 2016 - 16:58
Давід Сакварелідзе припускає, що може законно повернути справу назад, «якщо це було зроблено для того, щоб піти від відповідальності і спробувати якимось чином дискредитувати грузинську команду»
Прокурор Одещини Сакварелідзе вважає передачу йому справи Бузини «дивною»  / Новини на Громадському радіо

«Уже рік триває розслідування резонансної справи за фактом вбивства відомого в Україні журналіста Олега Бузини. Пару днів назад з незрозумілих для мене причин мої колеги з Генпрокуратури абсолютно необгрунтовано, на мій погляд, передали його одеської поліції. Відповідно, процесуальне керівництво тепер буде здійснювати одеська прокуратура. Досить дивне рішення, з огляду на те, що злочин було скоєно в Києві і ніякого відношення до Одеси не має», — заявив прокурор Одеської області Давід Сакварелідзе. 

«Якщо це було зроблено для того, щоб піти від відповідальності і спробувати якимось чином дискредитувати грузинську команду в Одесі, то я, як заступник Генерального прокурора України і прокурор Одеської області, змушений прийняти законне і цілком логічне рішення —  повернути згадане вище справу назад в ГПУ», — додав він.
 

bez_imeni_22.png

Пост прокурора Одещини /
Пост прокурора Одещини

Нагадаємо, публіцист Олесь Бузина був убитий 16 квітня 2015 року в Києві у дворі багатоквартирного будинку, в якому мешкав. Підозрювані у вбивстві — двоє жителів Києва Андрій Медведько і Денис Поліщук — зараз перебувають під домашнім арештом.

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, що справу Бузини передали до Одеси через «неефективне розслідування» у Києві.

За даними джерела «Громадського радіо», постанову про передачу розслідування з Києва до Одеси підписав заступник Генерального прокурору України Юрій Столярчук.

В постанові йдеться й про причини такого рішення. Зокрема, в документі написано: «За результатами вивчення матеріалів кримінального провадження встановлено, що досудове розслідування у ньому здійснюється неефективно. З метою швидкого, повного та неупередженого дослідження обставин учиненого злочину розслідування у кримінальному провадженні №… необхідно доручити слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в Одеській області».

Раніше «Громадське радіо» передавало, що адвокату підозрюваних у вбивстві Бузини підірвали автівку. Також повідомлялося, що Савченко взяла на поруки підозрюваного у справі Бузини. Зараз обоє підозрюваних у справі знаходяться під домашнім арештом. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+