Слухати

Тимошенко повідомилa про вихід з коаліції

17 лютого 2016 - 11:32 270
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» заявила про вихід з коаліції. Про це заявила лідер політсили Юлія Тимошенко журналістам у Верховній Раді

«Ви знаєте, що вчора в ВР відбулися екстраординарні події, коли все таємне стало явним. Фракція «Батьківщина» сьогодні на своєму ранковому засіданні прийняла рішення про єдиний можливий крок вирішення, цей крок до виходу з коаліції», — заявила Юлія Тимошенко, передає  «112-Україна». 

«Партія «Батьківщина» і фракція «Батьківщина» вважають неприпустимим продовження перебування в цій зграї, яка насправді не має жодного шансу, бо не хоче провести реформи, захистити Україну, перезавантажити всю нашу життя. Ми закликаємо всіх народних депутатів України, які не втратили честь, совість, відповідальність перед суспільством, ми закликаємо покинути лави цієї фасадної, формальної коаліції, якої прикривали справжній стан справ», — повідомила Тимошенко. 

Нагадаємо, вчора, 16, лютого, Верховна Рада не проголосувала за недовіру уряду.

За постанову № 4080 «Щодо резолюції недовіри Кабінету Міністрів України» проголосувало 194 народних депутатів при необхідних 226.

Поіменне голосування тут: За:194 Проти:2 Утрималися:12 Не голосували:28 Всього:236.

До цього спікер ВР Володимир Гройсман заявив, що постанова виставляється на голосування 1 раз.

Також учора Президент Петро Порошенко закликав Генерального прокурора Віктора Шокіна та прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка піти у відставку із займаних посад.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+