Слухати

У Мінсоцполітики розповіли, навіщо переселенцям ставити скасовані штампи / Новини на Громадському радіо

У Мінсоцполітики розповіли, навіщо переселенцям ставити скасовані штампи

17 лютого 2016 - 09:46
Перший заступник Міністра соціальної політики України Віталій Мущинін заявив про необхідність проставлення штампів в довідках переселенців, незважаючи на їх законодавче скасування

За його словами, на сьогоднішній день наявність штампа визначає легітимність довідки переселенця, за допомогою якої можна отримати соціальні виплати.

Про це він повідомив в інтерв’ю informator.lg.ua.

Також Мущинін пояснив і публікацію скандального листа із закликами ігнорувати норми нової редакції закону про переселенців.

«Передувало цьому листу лист Державної міграційної служби на систему про те, що в зв’язку з прийняттям змін до «Закону про права і свободи внутрішньо переміщених осіб» вони відмовляються сьогодні від проставлення штампів в довідках. Тобто, з цього моменту вони не повинні виконувати відповідну постанову Кабінету міністрів України, яке передбачає такі дії», — заявив він.

Напередодні громадські організації опублікували копію листа за підписом першого заступника Міністра соціальної політики України Віталія Мущиніна до територіальних підрозділів Мінсоцполітики, де Міністерство вимагає продовжувати вимагати штампи від ДМС на довідках про статус переселенця.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+