Слухати

«У парламенті ніхто не хоче займатись проблемами переселенців», — Геращенко

17 лютого 2016 - 16:59
Є багато бажаючих займатись проектом «Стіна», але ніхто не хоче перейматись проблемами переселенців
«У парламенті ніхто не хоче займатись проблемами переселенців», — Геращенко / Новини на Громадському радіо

Про це під час парламентських слухань щодо прав переселенців та жителів зони АТО заявила Уповноважена президента України з питань мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, народний депутат Ірина Геращенко.

Також Ірина Геращенко зазначила, що під час зустрічей у Мінську українська сторона постійно нагадує представникам бойовиків, російській стороні про важливість вирішення проблем переселенців. Втім, опоненти ігнорують ці розмови, аргументуючи тим, що «ДНР» та «ЛНР» не стосуються проблеми людей, які покинули домівки через бойові дії.

Також Геращенко наголосила, що для України важливо, щоб саме переселенці мали змогу взяти участь у виборах на Донбасі.

Вона нагадала, що до цього часу жодна з міжнародних організацій не відреагувала, на заяву бойовиків щодо застосування смертної кари для військовополонених.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+