Слухати

Тука підписав розпорядження про відкриття КПВВ у Золотому / Новини на Громадському радіо

Тука підписав розпорядження про відкриття КПВВ у Золотому

18 лютого 2016 - 19:02
Про це 18 лютого у Сєвєродонецьку заявив заступник голови Луганської ВЦА Юрій Кліменко на засіданні регіональної координаційної групи Антитерористичного центру при УСБУ в Луганській області

Юрій Клименко повідомив, що 17 лютого керівник Луганської ВЦА Георгій Тука підписав розпорядження про відкриття пункту пропуску у Золотому. Він також додав, що була створена робоча група, яка координує роботу із облаштування пункту пропуску.

«Відкриття КПВВ у Золотому, у разі відсутності обстрілів, заплановано на найближчий час», – зазначив заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко.

Нагадаємо, відкриття КПВВ у Золотому планується з минулого року, однак через обстріли початок роботу пункту постійно відкладали.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+