Слухати

Тимчук: «Бойовикам «ДНР» заборонили користуватись мобільними телефонами»

18 лютого 2016 - 09:38 296
Відучора, бойовикам «ДНР» заборонили користуватись мобільними телефонами. Днем раніше, 16 лютого 2016, у бойовиків були зібрані списки номерів їх телефонів

Про це повідомляє керівник «Інформаційного спротиву» Дмитро Тимчук.

«За численні випадки використання номерів українських операторів призначені службові розслідування», — пише він.

Також Тимчук повідомляє про «корупційний» скандал у 9-му полку «1-го армійського корпусу ДНР». У н.п. Качкаров Новоазовського р-ну бойовики цього полку на будматеріали і металобрухт розбирали тваринницький комплекс, що викликало невдоволення місцевого населення.

«Роботи проводилися за вказівкою командира бойовиків з позивним «Утес» (командир 9 полку громадянин України Андрій Опріщенко, «герой Слов’янського відступу», який воював під командуванням Гіркіна). За зверненням місцевого населення в район прибули два представники «військової прокуратури ДНР» з Донецька — начальник відділу Байрачний і його заступник Магир Наріманович», — зазначає Тимчук.  

І додає, що під час їх приїзду цих людей від командування 9-го полку пройшла вказівка бойовикам згорнути всі роботи і уникати зустрічей з зазначеними представниками так званої «прокуратури». Сам «Утес» нібито захворів, на всі дзвінки відповідав його охоронець. За вибуття «прокурорів» роботи поновилися.

«Варто зазначити, що командування 9-го полку в своїх діях повністю залежить і контролюється «куратором» з РФ — російським офіцером з позивним «Берег».
Подобається поділитися», — пише Тимчук.

 

 

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление».Российско-террористические войска на Донбассе в ходе обстрело…

Опубликовано Дмитрием Тымчуком 17 февраля 2016 г.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+