Слухати

У Дніпрі родинам загиблих в АТО готують картки на безкоштовний проїзд — ОДА

18 лютого 2016 - 13:43
На Дніпропетровщині з 22 лютого Центр Допомоги Воїнам АТО і членам їх сімей при Дніпропетровській ОДА починає видачу карт на безкоштовний проїзд в приміських автобусах членам сімей загиблих воїнів АТО
У Дніпрі родинам загиблих в АТО готують картки на безкоштовний проїзд — ОДА / Новини на Громадському радіо

Про це написав радник губернатора Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

«З 22 лютого Центр Допомоги Воїнам АТО і членам їх сімей при Дніпропетровській ОДА починає видачу карт на безкоштовний проїзд в приміських автобусах членам сімей загиблих воїнів АТО. Спасибі перевізникам, які підтримали нас і йде нам на зустріч», — заявив він.

За його словами, у Дніпропетровській області 401 загиблий воїн ВСУ, 50 загиблих добровольців і воїнів батальйонів МВС. Це 888 осіб — членів їх сімей.
 
«Зараз у Дніпропетровській ОДА нормальний діалог з перевізниками і зрозуміла всім домовленість: ОДА гарантує відсутність корупції, яка історично процвітала в транспорті раніше, перевізники просто виконують вимоги Закону і ми один одного слухаємо і чуємо. Всі конкурси на маршрути з трансляцією в прямому ефірі. Всі машини оснащені GPS, всі дані з них передаються у відкритий доступ, всі спірні ситуації вирішуємо за столом переговорів і шукаємо разом варіанти як поліпшити якість перевезень», — пише Юрій Голик.

bez_imeni_27.png

Пост Юрія Голика /
Пост Юрія Голика

Він також опублікував фото картки.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+