Слухати

У мережі з'явився фільм «Дебальцеве»

18 лютого 2016 - 12:07
У документальному фільмі «Дебальцеве», бійці, керівництво АТО та військові експерти розповідають про битву за місто
У мережі з’явився фільм «Дебальцеве»  / Новини на Громадському радіо

«Дебальцеве» — це третій фільм із серії фільмів про ключові події війни. Це документальний фільм з досить великою кількістю постановочних кадрів і реконструкцій. Його хронометраж — 50 хвилин.

Вчора на чотирьох центральних українських телеканалах відбулась прем’єра фільму. 

«Я довго сумнівався, чи братися за цей фільм. Якби я сам не був в Дебальцевому, я б, напевно, за фільм не брався. Це не авторський погляд на те, що відбувається. Це кіно за підтримки Адміністрації президента і Міністерства оборони. Тому, звичайно, якась офіційна версія в хронології подій простежується. Є якісь правила гри, в які я був змушений грати», — зазначив в ефірі «Громадського радіо» режисер Євген Степаненко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+