Слухати

У шпиталь потрапив один ліквідатор пожежі на складі зброї під Запоріжжям  / Новини на Громадському радіо

У шпиталь потрапив один ліквідатор пожежі на складі зброї під Запоріжжям

18 лютого 2016 - 16:26
Начальник прес-служби Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов розповів, що диверсанти з кількох безпілотників закидали запальними речовинами склад боєприпасів в Запорізькій області

Одна людина постраждала при ліквідації пожежі на складах боєприпасів у Запорізькій області. Там невідомі скидали запальній предмети з безпілотників. Про це «Громадському радіо» повідомив начальник прес-служби Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов.

«О 22:20 всі події почалися. Вони почали скидати на наші об’єкти запальні предмети. Ми намагалися їх гасити водою, вода не гасила. Потім використовувався пожежний танк і пісок. Наші спрацювали блискуче. Завдяки караулу і пожежним, пошкодження і наслідки мінімальні. Єдине, що один, хто брав участь в пожежі, отримав поранення, був відправлений в госпіталь. Життю ніщо не загрожувало», — заявив він.

За його словами, збитки поки що не підрахували. Владислав Селезньов зазначив, що диверсанти мали такі засоби, яких не купиш у вільному доступі.  

«З урахуванням того, що було використано кілька безпілотників з певною періодичністю, група повинна бути чималенька. Потрібно розуміти, що фахівці, які діяли в рамках цієї події, були добре підготовлені. Мали спеціальні засоби. У вільному доступі їх не можна придбати. Ми зараз чекаємо», — додав він.

Міла Мороз, для «Громадського радіо» 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+