Слухати

В Криму під час обшуку в сім'ї мусульман розпитували неповнолітніх дітей

18 лютого 2016 - 11:46
Стали відомі подробиці сьогоднішнього обшуку в Криму в будинку кримського татарина
В Криму під час обшуку в сім’ї мусульман розпитували неповнолітніх дітей / Новини на Громадському радіо

Сьогодні о 6.30 в Курці був проведений обшук, про це «Громадському радіо» розповів адвокат Еміль Курбедінов.

«Приїхало 10 чоловік в масках і 5 в цивільному, наскільки я розумію, там було 2 понятих. Обшук проводився приблизно до 9 годин. У будинку не було господаря, він поїхав на відпочинок, наскільки мені вдалося дізнатися. Були троє або четверо неповнолітніх дітей. Дочка, і її чоловік. Обшук провели, на жаль ніяких документів не залишили», — заявив він.

За його словами, донька, на жаль, не встигла запам’ятати підставу для обшуку. Пам’ятає лише, що це була постанова Київського районного суду.

«Допитували неповнолітніх, намагалися отримати різну інформацію у них і вилучили всю техніку в будинку», — підкреслює Еміль Курбедінов.

Адвокат ставить цей обшук в один ряд з попередніми обшуками, які відбулися минулого тижня. 

«Це досить-таки відома людина, звуть його Аким-ага. Він займається продажем коржів і самси. Вони всі дотримуються мусульманства, дочки у нього, дружина, всі укриті. Сім’я дотримується мусульманства», — додає адвокат.

Сьогодні «Громадське радіо» вже повідомляло про обшук в будинку Акіма Бекірова. 

Також «Громадське радіо» передавало, що у Криму зачитали на відео підставу суду на обшук кримського татарина. В Криму кількість обшуків та затримань минулого тижня зросла до 14 людей. 

У мережі з’явилося відео, на якому кримськотатарські діти говорять, як вони сумують за Кримом і хочуть повернутися на півострів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+