Слухати

З коаліції вийшли ще три депутати  / Новини на Громадському радіо

З коаліції вийшли ще три депутати

18 лютого 2016 - 19:53
Разом з «Батьківщиною» та Об'єднанням «Самопоміч» коаліцію залишили депутати МФО «Народний контроль»

Як повідомляється на сайті міжфракційного об’єднання «Народний контроль», народні депутати Дмитро Добродомов, Олег Мусій та Богдан Матківський офіційно вийшли з коаліції.

Заяви про вихід народні обранці передали в секретаріат ВРУ.

«Ми поставили свої підписи під Коаліційною угодою, сподіваючись, що її  виконуватимуть усі підписанти, сформований коаліційний Кабінет Міністрів. На жаль, минулий рік показав, що Уряд Яценюка лише імітує виконання коаліційних завдань. Тому ми офіційно відкликаємо свої підписи. Адже вважаємо, що за нинішніх умов залишатися в коаліції, — фарс і самообман», — зазначив Дмитро Добродомов.

Нагадаємо, 18 лютого про вихід зі складу парламентської коаліції оголосила фракція «Об’єднання «Самопоміч»». 17 лютого про таке рішення оголосили у фракції «Батьківщина».

Директор політико-правових програм Центру Разумкова Юрій Якименко вважає, що депутати шукають шляхи для проведення дострокових виборів у Раду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+