Слухати

Бойовики «ЛНР» заявили, що ОБСЄ має патрулювати лише під їхнім наглядом  / Новини на Громадському радіо

Бойовики «ЛНР» заявили, що ОБСЄ має патрулювати лише під їхнім наглядом

19 лютого 2016 - 15:26
У Красному Лучі Луганської області бойовики «ЛНР» зупинили патруль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ і попросили пред'явити документи

Про це пише ЛІГА.net з посиланням на прес-службу СММ ОБСЄ.

Бойовики повідомили СММ, що спостерігачі повинні заздалегідь попереджати про патрулі в цей район. Пізніше спостерігачам пояснили, що вони повинні пересуватися тільки в супроводі бойовиків.

«Після 20 хвилин очікування спостерігачі продовжили патрулювання в супроводі цих двох людей», — відзначили в прес-службі.

Спостерігачів ОБСЄ також не пропустили до військового полігону біля села Бугаївка, де були помічені сліди від гусеничної техніки.

Не пропустили моніторингову групу і до польового табору у Перевальську, який знаходиться у 40 км від Луганська.

Нагадаємо, посол США в ОБСЄ Денієл Беєр заявив, що бойовики блокують гуманітарні місії на Донбасі.

17 лютого 2016 заступник голови місії ОБСЄ в Україна Александер Хуг, розповідаючи про свій візит до Зайцевого, заявив, що бойовики привезли автобусами у селище уявних місцевих жителів, щоб ті повідомляли місії ОБСЄ про обстріл з боку України. За словами Александера Хуга, у СММ зрозуміли, що це не місцеві жителі, тому що вони не знали, де вхід до сільської церкви.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+