Слухати

У Краматорську на Донеччині перейменували 72 вулиці

19 лютого 2016 - 19:13
Відповідно до закону про декомунізацію, всього в місті підлягає перейменуванню 167 об'єктів
У Краматорську на Донеччині перейменували 72 вулиці / Новини на Громадському радіо

У місті Краматорськ Донецької області перейменували 72 міські вулиці, які мали комуністичні назви. Про це повідомляє Краматорська міська рада. 

Тепер у Краматорську з’явилася вулиця «5 липня» (День звільнення Краматорська від незаконних збройних формувань), а також Героїв України, Василя Стуса, Героїв Небесної Сотні та Конституції України.

Відповідно до закону про декомунізацію, всього в місті підлягає перейменуванню 167 об’єктів, передає сайт 6264. До цього рішення в Краматорську були перейменовані 19 об’єктів інфраструктури, а також ДК ім. Леніна і центральна публічна бібліотека ім. Горького.

Крім того, Рішенням міського голови Краматорська вулиця Орджонікідзе була перейменована на вулицю Олекси Тихого, українського дисидента, правозахисника, одного з членів-засновників Української гельсінської групи. Виступав на захист української мови. 

a0059ea673 990f8cb0b4ff07bd6bc386.png

perelik_vulyc / Краматорська міська рада
perelik_vulyc
Краматорська міська рада

9d5d520d6cddf3ee8ce9f567dd396fe9.png

perelik_vulyc2 / Краматорська міська рада
perelik_vulyc2
Краматорська міська рада

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+