Слухати

У Києві пройде виставка художниць-переселенок з Донбасу «Шлях додому»

19 лютого 2016 - 09:55
Триватиме вона з 19 лютого по 13 березня у галереї «Соборна»
У Києві пройде виставка художниць-переселенок з Донбасу «Шлях додому» / Новини на Громадському радіо

Виставка «Шлях додому» організована спільним зусиллями художників, які вимушено залишили Донбас, пише perecelenec.com.ua.

Як зазначають організатори, вона покликана підтримати силою мистецтва духовні зв’язки з тимчасово втраченими частками власного великого будинку. Продемонструвати тим, хто бачить Схід тільки в чорних і кривавих кольорах руїни смерті і страждань, що є інший Донбас. Донбас, куди потрібно буде повернутися.

Гаслом події і символом єдності зусиль художників з тимчасово непідконтрольних територій обрали пісню Джамали «Шлях додому».

Відвідувачі виставки побачать картини Марії Рец, Юлії Балабухи, Олени Коваль, Людмили Кизим, Олени Ємченко, Світлани Курнікової, Юлії Крещак.

Контактний телефон: +38 (044) 529 03 59.

Відкриття виставки сьогодні, 19 лютого, о 19:00.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+